رویه‌های بازگرداندن کالا
آسودگی‌خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های ما در پت‌شاپ ژیوان بوده است و در این راستا می‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و موردانتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

عدم تطابق کالای دریافتی و سفارش داده‌شده

یکی از مهم‌ترین رویکردهای ما امنیت خرید و رضایت‌خاطر شما در خرید کالا از فروشگاه اینترنتی پت‌شاپ ژیوان می‌باشد. از این‌رو سعی ما در ارسال سالم، صحیح و دقیق کالای خریداری‌شده است. با وجود همه‌ی تمهیدات اندیشیده‌شده ممکن است در برخی موارد نظیر خطاهای انسانی، مشکلات سایت و …. موجب ارسال کالا با مشکلاتی نظیر عدم تطابق کالای دریافتی با کالای سفارش داده شده، وزن اشتباه، رنگ و اندازه اشتباه باشد.

در چنین مواردی از باز کردن بسته محصول خودداری کنید و حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت با ما تماس بگیرید. لازم به ذکر است، در چنین مواردی هزینه بازگرداندن کالا یا وجه خرید به عهده‌ی پت‌شاپ ژیوان می باشد.

گارانتی

توجه داشته باشید محصولات فروشگاه اعم از غذا یا محصولات مصرفی فاقد گارانتی است.

آسیب‌دیدگی کالا در هنگام تحویل به مشتری

لطفا در صورت آسیب‌دیدگی یا باز شدن بسته از دریافت اجناس خودداری فرمایید و مراتب را فوراً به دفتر پت‌شاپ ژیوان اطلاع دهید تا نسبت به ارسال مجدد سفارش اقدام گردد. در صورت آسیب‌دیدگی کالای ارسال‌شده با پست یا پیک، با توجه به بسته‌بندی صحیح و اصولی قسمت ارسال فروشگاه اینترنتی پت‌شاپ ژیوان، خسارت احتمالی متوجه شرکت حمل‌و‌نقل است.

اجناسی که پس از تحویل از بسته‌ی اصلی خارج شوند یا بسته‌ی غذایی که باز شود (به هر دلیلی اعم از نخوردن حیوان یا اندازه مناسب نبودن) مرجوع یا پس گرفته نمی‌شود. لذا در هنگام خرید توجه لازم را به عمل آورید.

اجناسی که بعد از تحویل به‌خاطر استفاده و حمل‌ونقل نادرست مشتری دچار آسیب‌دیدگی شوند هم از این قاعده مستثنا نیستند و پس گرفته نمی‌شوند.

محصولات غذایی، بهداشتی و لوازم مصرفی

پت‌شاپ ژیوان نسبت به عوارض احتمالی ناشی از استفاده‌ی محصولات غذایی، بهداشتی و لوازم مصرفی برای حیوان شما (از قبیل مشکلات گوارشی، حساسیت‌های پوستی، بیماری و …) مسئولیتی ندارد و مسئولیت موارد درج‌شده در روی بسته‌بندی کالا و توضیحات کالا بر عهده‌ی شرکت تولیدکننده و واردکننده می باشد و مسئولیت پت‌شاپ ژیوان فقط اطلاع‌رسانی است. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های تولیدکننده و واردکننده مربوط انجام شود.

موارد مهم پیش از ارسال کالا به دفتر پت‌شاپ ژیوان

  • درصورت مطالعه‌ی موارد فوق و درخواست بازگرداندن کالا قبل از هر اقدامی حداکثر تا ۲۴ ساعت از تاریخ سفارش با پت‌شاپ ژیوان تماس بگیرید. همکاران ما روند دقیق مرجوع کردن کالا را برای شما توضیح خواهند داد.
  • از ارسال کالا بدون هماهنگی خودداری نمایید.
  • حداقل زمان برای تعویض و ارسال مجدد (در صورت موجود بودن کالا) سه روز کاری از زمان دریافت کالا در شعبه مرکزی پت‌شاپ ژیوان خواهد بود.
  • کالای باز نشده‌ی اصلی باید به‌همراه کلیه‌ی ملحقات بسته‌بندی و ارسال شود. لطفاً برای اطلاع از هزینه‌های احتمالی ارسال، موارد بالا را ملاحظه فرمایید.
  • لطفا از نوشتن توضیحات یا آدرس بر روی بسته‌بندی محصول خودداری کنید. در این صورت از پس گرفتن کالا معذوریم.
  • کاربران محترم ساکن تهران برای بازگرداندن کالا توسط پیک قبل از ارسال با دفتر پت‌شاپ ژیوان تماس بگیرند.
  • در صورت بازگرداندن کالا توسط مشتری در صورتی که اشتباهی از فروشگاه اینترنتی ژیوان‌ صورت نگرفته باشد، هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود.
  • دوستان عزیز ساکن شهرستان‌ها حتماً برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنند. در غیراین‌صورت مسئولیتی متوجه فروشگاه اینترنتی پت‌شاپ ژیوان نخواهد بود.
  • ممکن است به‌علت اتمام موجودی کالا یا تغییرات قیمت کالا در مراحل بازگرداندن، تعویض کالا میسر نباشد، در این صورت فقط وجه خرید مسترد خواهد شد. از این رو
  • مسئولیتی متوجه فروشگاه اینترنتی پت‌شاپ ژیوان نیست