بالتو, معرفی برندها

معرفی برند بالتو ( balto )

معرفی برند بالتو ( balto )

 

معرفی برند بالتو ( balto )

معرفی برند بالتو ( balto ) با شعار: بخوری، بازی کن، هنوزم هست.

بزرگ ترین تأثیرات غذایی همیشه از دقت به جزئيات شروع می شوند. هضم سالم، استخوان های قوی و پوشش بدنی زیبا و درخشان، همه در نتیجه ی انتخاب دقیق ترکیبات و موادمغذی موجود در غذاست. این انتخاب با درک عمیق از حیوانات خانگی و نیازهای غذایی خاص آن ها آغاز می شود.

 

معرفی برند بالتو ( balto )

 

کنسروهای بالتو

در کنسروهای بالتو، ترکیباتی انتخاب شده اند که نه تنها خوش خوراک و خوش مزه اند، بلکه بالاترین فواید غذایی را به حیوانات خانگی از هر سن و نژاد و اندازه عرضه می کنند.

در هر یک از کنسروها که در طعم های متنوع عرضه می شود، اطمینان حاصل شده است که سطح مناسبی از هر ماده غذایی استفاده شده باشد. ترکیبات مورداستفاده دقیقاً مورد ارزیابی قرار گرفته اند تا محصولات با استانداردی بالا در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد

 

معرفی برند بالتو ( balto )

 

استفاده از مواد طبیعی

بالتو با استفاده از مواد طبیعی و تازه با بالاترین کیفیت، بدون هیچ گونه افزودنی، مواد مصنوعی و نگهدارنده، غذایی سالم، متوازن و خوشمزه برای حیوانات خانگی شما فراهم کرده است. این غذاها که همه سرشار از پروتئین، آنتی اکسیدان و موادمغذی لازم برای رشد و شادابی حیوان خانگی شما است، کمک می کند تا تغذیه ای متوازن و سالم داشته باشند.

محصولات بالتو در دو لاین اکونومی و سوپرپریمیوم و در دو وزن ۲۰۰ و ۴۰۰ گرمی به بازار عرضه می شوند که در لاین سوپرپریمیوم در سه طعم پته مرغ و بوقلمون، پته مرغ و سبزیجات، پته مرغ و گوشت و در لاین اکونومی با طعم مرغ تولید می شوند.

 

معرفی برند بالتو ( balto )

 

بالتو همچنین اقدام به تولید کنسروهایی مخصوص بچه ها و توله های  گربه و سگ کرده است که باتوجه به دستگاه گوارش حساس  و نیازهای غذایی ویژه شان، به یک رژیم غذایی خاص سرشار از پروتئین، ویتامین، موادمعدنی و موادمغذی لازم نیاز دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.