برند رویال کنین, دسته‌بندی نشده, معرفی برندها

برند رویال کنین

برند رویال کنین

 

برند رویال کنین

برند رویال کنین که یکی از معتبرترین برندهای تولید محصولات غذایی سگ و گربه در جهان است، محبوبیت خود در سرتاسر جهان را از درجه ی بالای رضایت مندی صاحبان حیوانات خانگی کسب کرده است. تمرکز اصلی این برند در فرمولاسیون تولیدات خود بر نیازهای خاص هر حیوان خانگی است. همین توجه به جزئیات و تحقیقات گسترده باعث می شود محصولات غذایی بسیار مؤثر و با کیفیتی عرضه کند.

 

تاریخچه:

کمپانی برند رویال کنین در سال ۱۹۶۸ توسط جراح دامپزشک دکتر جین کاتاری تأسیس شد. دکتر کاتاری مشاهده کرده بود که بسیاری از حیوانات خانگی با مشکلات مختلف سلامتی، به ویژه مشکلات پوست و مو، به او مراجعه می کنند. او که مطمئن بود مشکلات آن ها منشاء غذایی دارد، راهکاری غذایی برای آن ارائه کرد. این رژیم غذایی با موفقیت مشکلات این حیوانات خانگی را برطرف کرد و بعد از آن بود که دکتر کاتاری اقدام به ثبت محصولات غذایی خود با برند رویال کنین کرد.

رویکرد دکتر کاتاری در تأسیس رویال کنین، ایجاد یک شرکت غذای حیوانات خانگی بر پایه ی علم بود؛ شرکتی مبتنی بر کسب دانش مستمر درمورد سگ ها و گربه ها و تولید غذایی متعادل و کامل برای برآوردن نیازهای غذایی هر کدام از آن ها. او برای تولید غذاهای خود اکسترودری از آمریکا وارد کرد و به این ترتیب رویال کنین به اولین تولیدکننده ی غذای خشک حیوانات خانگی در فرانسه که از اکسترودر استفاده می کرد، تبدیل شد. بازار هدف او در ابتدا پرورش دهندگان حیوانات خانگی، سگ های گارد و انجمن های ژرمن شپرد بودند.

 

گروه گایومارک

در سال ۱۹۷۲ دکتر کاتاری رویال کنین را به گروه گایومارک واگذار کرد که یک بیزنس غذای حیوانی بسیار بزرگ تر بود که در زمینه ی غذای دام فعالیت می کرد. کمپانی در دوره ای که تحت مالکیت گایومارک بود، به طور قابل ملاحظه ای مخصوصاً در زمینه ی تحقیقات و توسعه، پیشرفت کرد. گروه کمپانی های گایومارک در سال ۱۹۹۰ توسط بانک پاریباس خریداری شد.

در ۱۹۹۴، این گروه به چهار قسمت مجزا تقسیم بندی شد که یکی از  آن ها به نام رویال کنین باقی ماند. باوجود علاقه ای  که بانک به فروش رویال کنین داشت، اما این کمپانی در سال ۱۹۹۷ وارد بورس سهام پاریس شد و همین موضوع موجب بالا رفتن ارزش این کمپانی شد. درنهایت در سال ۲۰۰۱، رویال کنین به مبلغ یک و نیم میلیارد یورو به کمپانی مارس فروخته و از بورس سهام خارج شد.

اکنون در سال ۲۰۲۱، رویال کنین در بیش از ۱۰۰ بازار با ۷۸۰۰ همکار ازجمله ۵۰۰ دامپزشک و متخصص تغذیه حیوانات خانگی فعالیت می کند و محصولات آن در سرتاسر جهان در دسترس است.

 

رویکرد رویال کنین در تولید محصولات غذایی خود:

در کمپانی برند رویال کنین، تمرکز بر درک نیازهای خاص گربه ها و سگ های خانگی است. این کمپانی تلاش می کند تا با فرمولاسیون دقیق محصولات غذایی خود به حیوانات خانگی کمک کند زندگی ای طولانی، سالم و با کیفیت داشته باشند. محصولات آن ها نه براساس ترجیحات سرپرست های حیوانات خانگی، بلکه براساس دانش جدید تغذیه، حقایق علمی و مشاهده و تحقیق بر روی گربه ها و سگ ها تولید می شوند.

رویال کنین بیش از پنجاه سال است که پیشگام تغذیه ی حیوانات خانگی بر مبنای علم بوده است. این کمپانی از روز اول تأسیس تا امروز، محصولات خود را براساس تحقیقات مداوم دامپزشکان، متخصصان تغدیه و دانشمندان در سراسر جهان تولید می کند.

 

اساس کمپانی برند رویال کنین

 اساس این کمپانی بر درک این واقعیت است که ارزش ترکیبات محصولاتش به کیفیت مواد اولیه، چگونگی و زمان استفاده از آن ها در رژیم غذایی و نحوه ی فراوری آن بستگی دارد. ازاین رو ترکیبات محصولات خود را براساس قدرت آن در تولید موادمغذیِ باکیفیت باتوجه به نیازهای غذایی سگ ها و گربه ها انتخاب می کند. همچنین همواره در تلاش است تا مواداولیه ی خود را از تولیدکنندگانی معتبر و نزدیک به مراکز تولید تهیه کند. با این  روش هم به اقتصاد محلی کمک می کند و هم از تازگی مواد اولیه مطمئن می شود.

۱۰۰٪ از مواد اولیه ی مورداستفاده مورد آزمایش قرار می گیرند و نمونه های آن تا دو سال  نگهداری می شود. این کار تضمین می کند که منشاء کلیه ی مواداولیه برای کمپانی قابل ردیابی باشد و همچنین دقت بالاتری در تعیین میزان ماندگاری محصولات داشته باشد.

در طول چرخه ی تولید، برای تضمین سلامت و کیفیت محصول نهایی ده کنترل کیفیت متفاوت روی محصولات انجام می گیرد. شرایط انبارهای رویال کنین و حمل ونقل و زنجیره های تأمین نیز به صورت مداوم بررسی و ارزیابی می شوند. شرکت ها و نمایندگی های رویال کنین در سراسر جهان نیز موظف اند دستورات بهداشتی این کمپانی را به طور کامل رعایت کنند و استانداردهای ایمنی این شرکت را داشته باشند.

 

معرفی غذاهای رویال کنین برای سگ ها:

محصولات رویال کنین برای سگ ها براساس متغیرهای متفاوت به دسته های متفاوتی تقسیم بندی می شوند. این تقسیم بندی ها موجب بالا رفتن کیفیت غذا و سازگارتر شدن آن با نیازهای غذایی هر حیوان خانگی می شود. محصولات رویال کنین برای سگ ها به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند:

 

دسته بندی براساس سن سگ:

رویال کنین مانند اکثر برندهای جهانی، محصولات تولیدی خود را براساس سن حیوان خانگی نیز دسته بندی می کند و محصولات براساس نیازهای غذایی خاص هر گروه سنی تولید می شوند. این دسته بندی عبارت است از:

ــ توله سگ تازه متولدشده (STARTER)

ــ توله سگ جوان (PUPPY)

ــ سگ بالغ (ADULT)

ــ سگ پیر (SENIOR)

 

دسته بندی براساس سایز سگ:

رویال کنین محصولات خود را علاوه بر تقسیم بندی براساس نژاد، براساس اندازه و سایز حیوان نیز دسته بندی می کند. بر این اساس محصولات این کمپانی به طور کلی به پنج دسته تقسیم بندی می شوند:

ــ سگ های سایز خیلی کوچک (X SMALL)

ــ سگ های سایز کوچک (MINI)

ــ سگ های سایز متوسط (MEDIUM)

ــ سگ های سایز بزرگ (MAXI)

ــ سگ های سایز خیلی بزرگ (JIANT)

 

دسته بندی براساس نژاد:

رویال کنین از جمله کمپانی های نادری است که دسته بندی خاص ویژه ی نژادهای مختلف سگ دارد. ازآنجاکه نیازهای غذایی هر نژاد ممکن است متفاوت باشد، این دسته بندی کمک می کند تا هر نژاد برحسب نیازهای خود زندگی باکیفیت تر و سالم تری داشته باشد.

 

دسته بندی براساس وضعیت سلامتی سگ:

رویال کنین برای حفظ سلامت سگ ها، غذاهای تخصصی ای ارائه می دهد که دو هدف متفاوت دارند: پیشگیری از بیماری ها و درمان. سگ هایی که بیشتر در معرض ابتلا به بعضی مشکلات جسمانی هستند، می توانند با غذاهای پیشگیری از آن بیماری، احتمال ابتلای خود را به طور چشمگیری پایین بیاورند و رده ی محصولات درمانی نیز برای درمان مشکلات حیوانات مبتلا به این بیماری ها تولید می شود. ازجمله محبوب ترین غذاهای درمانی رویال کنین می توان به غذای مخصوص مشکلات دستگاه ادراری، مشکلات دستگاه گوارش، غذای ویژه ی بیماری های کلیوی، غذای مشکلات پوستی و … اشاره کرد.

 

معرفی غذاهای رویال کنین برای گربه ها:

محصولات رویال کنین برای گربه ها نیز به دسته های متفاوتی تقسیم بندی می شوند. این تقسیم بندی ها موجب بالا رفتن کیفیت غذا و سازگارتر شدن آن با نیازهای غذایی هر حیوان خانگی می شود. محصولات رویال کنین برای گربه ها به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند:

 

دسته بندی براساس سن گربه:

رویال کنین مانند اکثر برندهای جهانی، محصولات تولیدی خود را براساس سن حیوان خانگی نیز دسته بندی می کند و محصولات براساس نیازهای غذایی خاص هر گروه سنی تولید می شوند. این دسته بندی عبارت است از:

ــ بچه گربه ی تازه متولدشده (MOTHER & BABY)

ــ بچه گربه ی جوان (KITTEN)

ــ گربه ی بالغ (ADULT)

ــ گربه ی پیر (SENIOR)

 

دسته بندی براساس نژاد:

رویال کنین از جمله کمپانی های نادری است که دسته بندی خاص ویژه ی نژادهای مختلف گربه دارد. ازآنجاکه نیازهای غذایی هر نژاد ممکن است متفاوت باشد، این دسته بندی کمک می کند تا هر نژاد برحسب نیازهای خود زندگی باکیفیت تر و سالم تری داشته باشد.

 

دسته بندی براساس وضعیت سلامتی گربه:

رویال کنین برای حفظ سلامت گربه ها، غذاهای تخصصی ای ارائه می دهد که دو هدف متفاوت دارند: پیشگیری از بیماری ها و درمان. گربه هایی که بیشتر در معرض ابتلا به بعضی مشکلات جسمانی هستند، می توانند با غذاهای پیشگیری از آن بیماری، احتمال ابتلای خود را به طور چشمگیری پایین بیاورند و رده ی محصولات درمانی نیز برای درمان مشکلات حیوانات مبتلا به این بیماری ها تولید می شود. ازجمله محبوب ترین غذاهای درمانی رویال کنین می توان به غذای مخصوص مشکلات دستگاه ادراری، مشکلات دستگاه گوارش، غذای ویژه ی بیماری های کلیوی، غذای مخصوص دفع گلوله ی مویی و … اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.