برند جیم کت, معرفی برندها

برند جیم کت

برند جیم کت

برند جیم کت

در تاریخچه برند جیم کت سال 1855، شرکت H. von Gimborn به عنوان یک کارخانه شیمیایی-دارویی توسط داروساز Heinrich von Gimborn تأسیس شد. در ابتدا، این شرکت بر روی تولید خمیرها و قرص ها برای مصرف انسان متمرکز شد – مشابه محصولات امروزی برای حیوانات. از سال 1965، زمانی که اولین شیر کاهش‌یافته لاکتوز را برای پرورش بچه گربه‌ها ایجاد کردند، محصولات خود را در کارخانه خود در Emmerich am Rhein در منطقه Lower Rhine درست در مرز هلند تولید کردند. با گذشت زمان، تمرکز خود را گسترش دادند تا سگ‌ها را در بر بگیرد و برند GimDog در کنار GimCat وارد بخش میان‌ وعده غذای حیوانات خانگی شد.

از سال 1997، این شرکت از دانش انباشته شده خود در مورد همه چیز “گربه” استفاده می کنیم تا همه چیز را به دور کامل برسانیم و بستر گربه را از بتونیت، خاک رس طبیعی موجود در بایرن، ایجاد کردند. بستر گربه از برند Biokat تاکنون در این کارخانه در کلهایم ساخته شده است.

GimCat به دلیل محصولات با کیفیت خود که در بین گربه ها بسیار محبوب است، مشهور است. هنگام تحقیق و توسعه غذای کمکی برای حیوانات خانگی، ما مطمئن شدیم که به دوستان گربه‌های خود غذای پیشگیرانه می‌دهیم.

غذای گربه  GimCat برای حیوانات خانگی دقیقاً متناسب با نیازها و سلامت گربه ها است. با تنقلات لذیذ، هدف این است که غذاهای لذیذی برای گربه ها فراهم کنند و پیوند بین گربه و صاحبش را تقویت کنند. در این راه، ایجاد اعتماد و احساس رفاه را نیز هدف دارند. طیف گسترده ای از محصولات آنها شامل خمیر، قرص های ویتامین، غذای مرطوب، مالت گربه، علف گربه و سایر و تشویقی گربه است.

 

خمیر روزانه گربه

خمیرهای روزانه برای تغذیه روزانه همه گربه ها در هر سنی ایده آل هستند. آنها مواد مغذی باکیفیت را برای گربه ها فراهم می کنند و بدون شکر و طعم دهنده های مصنوعی می باشند، به طرز غیر قابل مقاومتی خوشمزه هستند و یک میان وعده سالم هستند – خمیر را مستقیماً از لوله، روی انگشت خود تغذیه کنید یا آن را روی غذای اصلی گربه خود فشار دهید.

 

قرص های روزانه گربه

قرص های جدید و کاربردی خوراکی های خوشمزه ای برای گربه شما هستند که سرشار از فواید سلامتی هستند. آنها برای تغذیه روزانه ایده آل هستند و مواد مغذی با کیفیت بالا را برای گربه شما فراهم می کنند. همه قرص های مصرف روزانه  فاقد شکر اضافه شده است و توسط دامپزشکان توصیه می شود.

 

قرص های طعم دار گربه

قرص های طعم دار که بدون غلات و مواد نگهدارنده هستند میان وعده مناسبی برای بین وعده های غذایی است. طعم غیر قابل مقاومت و شکل گرد آنها را به ترکیبی عالی از لذت و سرگرمی تبدیل کرده است.

 

تشویقی های مغزدار گربه

این تشویقی ویتامین‌ها و مواد مغذی مختلفی را فراهم می‌کنند که برای سلامتی گربه شما حیاتی هستند. حالت ترد این تشویقی ها همراه با طعم مغزداری که دارد برای گربه ها بسیار جذاب است همچنین این تشویقی ها بدون هر گونه مواد نگهدارنده و رنگ های مصنوعی و شکر می باشند.

 

کنسروهای گربه

قوطی های کوچک کنسروهای گربه ، خوراکی های غنی از پروتئین، ماهی یا گوشت یا با ژله و یا بدون ژله هستند. عاری از هر گونه طعم دهنده مصنوعی و شکر هستند.

 

تشویقی های کرانچی و نرم گربه

اسنک‌های کرانچی و اسنک‌های نرم، خوراکی‌های ایده‌ آل برای گربه‌ها در تمام سنین هستند. این لقمه های غنی شده از پروتئین بسیار خوش خوراک و لذیذ هستند که تهیه شده از مواد اولیه مرغوب و بدون شکر و مواد افزودنی می باشند.

 

تشویقی های نواری گربه

این تشویقی ها که شبیه نوارهای باریک چوب مانند هست بافت گوشتی نرم و لذیذ دارند که تهیه شده از مرغوب ترین مواد اولیه اند و یک میان وعده سالم برای تمام سنین گربه ها هستند.

 

علف گربه

گربه ها سبزی های تازه را به عنوان یک مکمل غذایی برای کمک به هضم غذا می خورند، به خصوص اگر نیاز به از بین بردن خز و گلوله های مو داشته باشند. برای جلوگیری از نیش زدن آنها به گیاهان خانه شما، طیف وسیعی از علف های گربه را به صورت دانه ارائه کرده اند که می توانید آنها را در خانه پرورش دهید. آن ها بسیار محبوب و آسان برای هضم هستند.

 

غذای بدن و روح برای سگ ها

اسنک های آموزشی GimDog برای پاداش دادن به دوست چهارپای خود و گفتن جمله: “آفرین!” تنقلات آنها در انواع منحصر به فرد موجود است که طعم لذیذ آنها مطمئنا باعث می شود سگ شما با خوشحالی بپرد و برای بیشتر بازگردد.

طعم ویژه”حشرات غنی شده با خولان دریایی” هم برای سگ شما و هم برای محیط زیست خوب است. به این دلیل است که تولید پروتئین حشرات دارای ردپای CO2 قابل توجهی کمتری نسبت به تولید گوشت است، زیرا از منابع ارزشمند کمتری مانند آب و زمین استفاده می کند.

 

تشویقی های آموزشی سگ

تشویقی های آموزشی همچنین دارای چربی بسیار کم هستند، و آنها را به یک غذای آموزشی عالی تبدیل می کند چند غذای اضافی به سگ خود بدون عذاب وجدان بدهید.

 بدون:

فرمول غلات

 شکر اضافه شده

رنگ مصنوعی

 طعم دهنده های مصنوعی

 

کنسروهای سگ

کنسروهای غنی از پروتئین ماهی یا گوشت در یک ژله خوشمزه. ایده آل برای سگ های کوچک تا وزن 10 کیلوگرم. برای معده های حساس با نیازهای خاص بدون گندم، گلوتن یا سویا در طعم های مختلف می باشند.

بدون:

مواد رنگی و نگهدارنده

 شکر اضافه شده

 گندم و سویا

 گلوتن

 

تشویقی های گوشتی سگ

تشویقی های گوشتی در دو طعم: مرغ یا اردک. فیله های با کیفیت بالا در هوا خشک می شوند و در یک کیسه عملی و قابل بسته بندی مجدد بسته بندی می شوند. این تضمین می‌کند که وقتی می‌خواهید به دوست چهار پای خود جایزه بدهید، خوراکی‌ها همیشه تازه هستند.

.بدون قند افزوده، بدون غلات

پروتئین حیوانی منفرد

بدون طعم دهنده یا رنگ مصنوعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *